12 вересня Володимир Зеленський повідомив, що у військовому кабінеті пройшла важлива зустріч, у якій взяло участь вузьке коло людей. Глава держави також поділився, які питання обговорювались під час цієї зустрічі.

Дивіться також Зеленський заветував законопроєкт про е-декларації

Що відомо про військову зустріч 12 вересня

За словами Зеленського, під час зустрічі сторони говорили лише про фронт: наступ ЗСУ, забезпечення наших військових та зброю, зокрема ту, що виробляють на території України. Також під час зустрічі розглянули ймовірні сценарії розвитку подій в країні.

Сьогодні говорили лише про фронт: продовження нашого наступу, напрямки, прогнози, забезпечення, зброя та боєприпаси, власне виробництво, інформація розвідок,
– повідомив президент.

Також він розповів, що обговорив підготовку до зустрічних дій ворога, а саме: зведення укріплень, підсилення наших оборонців на відповідних ділянках. Також були заслухані дані розвідок про дати та напрямки.

Що зараз відбувається на фронті

  • Речник об'єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун повідомив, що ЗСУ продовжують наступ на Таврійському напрямку. За його словами, наші захисники наразі просуваються по 50 – 100 – 200 метрів на добу. Окрім цього, українські війська продовжують просуватися біля Бахмута.
  • Окупанти намагаються відновити втрачені позиції, проте марно. Тому росіяни перекидають у напрямку Роботиного підрозділи повітряно-десантних військ. Керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк повідомила, що окупанти стягують сили з окупованого Криму.
  • Британська розвідка теж інформувала, що російське командування почало перекидати під Роботине підкріплення з інших ділянок фронту, що зменшить можливості ворога вести наступальні дії.
  • Крім цього, ворог веде наступ на Куп'янському напрямку.