Про це в ефірі 24 каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. У відповідь на питання про те, навіщо Росія нагнітає навчаннями з балістичними та крилатими ракетами, він сказав: "На жаль, тут відбувається гра в грі".

Зверніть увагу Росія запустить балістичні й крилаті ракети: за навчаннями спостерігатиме Путін

Росія виборює місце, – Жданов

"Україна – це одна гра, а протистояння і перерозподіл впливу на ситуацію на Євроазійському континенті, а можливо, і на світовому (інша – 24 канал)", – сказав Олег Жданов.

Росія виборює місце серед перших держав світу, які надалі планують впливати на світові процеси та долі країн. Тому тут є велика геополітична гра, всередині якої є гра щодо зміцнення політичного іміджу Росії.

Олег Жданов

Військовий експерт

Водночас експерт припустив, цілком ймовірно, що буде змінена конституція Білорусі й там розміщать ядерні головні частини до ракет, які вже зараз на відповідній території.

Мовиться про комплекси "Іскандер-М", які прибули туди у складі бригад для участі в навчанні "Союзна рішучість-2022".

Жданов про запуск Росією балістичних та крилатих ракет: дивіться відео

Навчання Росії: останні новини

  • У міноборони Росії 15 лютого повідомили про завершення низки військових навчань. Проте наразі про повне їх завершення не мовиться.
  • На 19 лютого Кремль запланував запуск балістичних та крилатих ракет, за чим спостерігатиме й Володимир Путін.
  • Крім того, Росія проведе командно-штабні військові навчання в акваторії Каспійського моря, в яких братимуть участь 20 бойових кораблів.