У час війни слід бути, як ніколи, обережними, адже часто трапляються інциденти, коли люди підриваються на мінах, гранатах та іншій вибухівці. Про схожий інцидент, який стався у Дніпрі, повідомив мер Борис Філатов.

Читайте також Ми повинні готуватися до довгострокових і нових російських наступів, – Столтенберг

"Новорічні подарунки" у вигляді гранат

У дописі Філатова йдеться, що Дніпро – це "дивовижне" місто, адже тут навіть на Новий Рік особливі "подарунки". Очевидно, що писав він це не без іронії.

Сьогодні комунальники, прибираючи сміття на Сєченова, знайшли у баку мішок, гранат, мін та тротилових шашок,
– констатував чиновник.

Окрім того, він зазначив, що покладається на СБУ. Силовики повинні знайти людей, які викинули зброю просто-таки у смітник. Також Філатов опублікував світлини, що підтверджують його слова.

У дніпровському смітнику знайшли вибухівку: дивіться фото мера міста

Однак все ж варто сказати, що найбільш небезпечною з точки зору мінуваннями є деокуповані території нашої держави. Експерти зазначають, що відступаючи, зокрема, з правобережжя Херсонщини, окупанти залишили на цих теренах величезну кількість вибухівки, яка може у будь-який момент вибухнути та травмувати людей. Тому людям в таких регіонах слід бути особливо обережними.


Як пересуватись деокупованими територіями / Картинка 24 Каналу

Читайте також На Миколаївщині детонувала ворожа морська міна: момент вибуху потрапив на відео

Вулицями Києва роз'їжджав міні-HIMARS

До цієї теми нагадаємо, що не так давно на вулицях Києва помітили легковий автомобіль, який перевозив на багажнику HIMARS. Сама ж машина марки Volkswagen. Зауважмо, що поліція Києва уже взялася розбиратися в чому справа.