Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів політичний оглядач Леонід Швець.

Читайте також: Хто знищував військовий потенціал ЗСУ у 1991 – 2014 рока: підозрюються всі міністри оборони

Заява Луценка з натяком на причетність Гриценка до розкрадання армії – це відповідь на його закиди проти генпрокурора, певна особиста образа? Чи такий напад на кандидата, який є опозицією до чинної влади?

Якби не було особистих нападів, я думаю, що все одно цей крок був запланований. На жаль, генпрокурор демонструє свою дуже активну участь на боці одного з кандидатів – Петра Порошенка. Хоча закон забороняє йому вести активну політичну пропаганду на користь кандидатів чи взагалі брати участь у виборчій кампанії.

Пан Луценко сказав, що він нібито перебуває у відпустці, а був на з'їзді, на якому висувався Порошенко. Це дуже погано з точки зору інституту Генеральної прокуратури, яка втрачає і без того дуже маленьку довіру. До речі, Юрій Луценко один із політиків із найменшою довірою та підтримкою. Ось і результат. Чи може підтримка такої людини принести Порошенку якісь бали, я не знаю. З політтехнологічної точки зору – це ніщо.

Наскільки такі критичні заяви впливають на рейтинг та можуть знизити його?

Рейтинг Гриценка і так не дуже високий. І я не думаю, що там можна ще щось знизити. Всі ці закиди про розпродаж зброї ми вже чули давно. До речі, ми їх чули перед тим і від інших кандидатів під час інших кампаній. Нагадую, він брав участь у кампанії 2010 року. Все що там можна було знизити – вже знизили.

Читайте також: Як за допомогою рейтингів маніпулюють виборцями

Інша справа, що це не вплине на зростання рейтингу Порошенка. Якщо ми подивимося результати соціології, вона показує, що перетік голосів йде від одних кандидатів іншим. Порошенко в цьому плані дуже неперспективний кандидат. Йому майже нічого не перепадає від того, що скорочуються рейтинги інших.

Відео: хто такий Анатолій Гриценко

За списком кандидатів у президенти 2019 можна слідкувати тут (постійно оновлюється).
Дізнатися більше про кожного кандидата можна тут.

вибори президента 2019
Вибори президента 2019: головні дати