Росіяни справді багато втратили під Авдіївкою. Про це в ефірі телемарафону сказав представник Головного управління розвідки Андрій Юсов.

Дивіться також Останні маски знято, – у ГУР розповіли нові деталі про "православні ПВК" при РПЦ ФСБ

Уточнення від ГУР щодо втрат

Це не остаточні цифри і втрати, вочевидь, можуть бути і більшими у загарбників і в техніці, і в живій силі. Якщо говорити про Авдіївський напрямок, то втрати загарбників там відчутні. Вони не виправдані з точки зору поставлених завдань і отриманих результатів,
– підкреслив Юсов.

За його словами, для росіян захоплення Авдіївки є не військовим завданням, а радше політичним. І щоб його виконати, вони витрачають невиправдано багато людей і техніки.

"Це не вперше на виконання політичних наказів кладуть великі обсяги техніки та живої сили", – наголосив Юсов.

Він говорить, що на Авдіївському напрямку тривають складні бої, але Сили оборони готові давати відсіч ворогу. Тож саме через успішну підготовку наших бійців росіяни не можуть виконати поставлені їм завдання та зазнають таких великих утрат.

Дивіться також Давно не було такого масштабу: що наразі відбувається біля Авдіївки

Яка ситуація на Авдіївському напрямку зараз

  • Уже багато днів росіяни намагаються наступати на Авдіївку, щоб захопити це місто. Вони поливають населений пункт вогнем, тому влада закликає мешканців евакуюватися.
  • Після певного затишшя ворог знову активізувався: тільки за минулу добу було 5 штурмів. ЗСУ буде працювати по тих пунктах, де росіяни ремонтують техніку в польових умовах.
  • Британська розвідка стверджує, що це найбільша наступальна операція росіян за останній час – із січня 2023 року. Окупанти прагнуть вийти на адміністративні кордони Донецької області, тож рвуться до Авдіївки. Для цього розгортають додаткові бригади, але наші захисники успішно протистояють ворожій навалі.