Ця компанія, зокрема, забезпечує інтернетом адміністрацію Путіна та ФСБ.

Дивіться також Агент Кремля у Вучича та вплив на ЄС: що знайшли хакери на пошті помічника віцеспікера Держдуми

Хакери "зламали" провайдера держструктур Росії

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про те, що внаслідок успішних дій невідомих кіберволонтерів в Росії виник масштабний збій у роботі інтернет-провайдера "Акадо-телеком".

Відомо, що вказана компанія забезпечує послугами низку державних структур країни-агресорки. Йдеться про адміністрацію Путіна, фсб, фсо, органи місцевого самоврядування у Москві та інших регіонах, "Сбєрбанк" та інші об'єкти.

ГУР повідомляє, що 21 та 22 січня російські користувачі стали масово скаржитись на відсутність інтернету та неможливість зв'язатись зі службою підтримки "Акадо".


Хакери "зламали" провайдера держструктур Росії / Фото ГУР

Так, в результаті проблем, що виникли в самій Москві, де розташована штаб-квартира провайдера, так і в низці інших регіонів Росії значно ускладнена або неможлива діяльність державних відомств агресора.

Наразі невідомо точний масштаб збитків для Росії. У ГУР зазначили, що він уточнюється.

Хакерські атаки в Росії: останні новини

  • Хакери угрупування Blackjack, які, ймовірно, мають відношення до СБУ, зламали російське держпідприємство, яке будує військові об’єкти по всій території Росії. Українські кібервоїни отримали масив данних вагою 1,2 терабайта.
  • Хакери з України атакували ворога в мережі. 5 січня стало відомо, що вдруге за короткий проміжок часу їм вдалося зламати провайдера адміністрації Владіміра Путіна "АКАДО".
  • 14 січня стало відомо, що у Росії атакували платіжний сайт обласної енергетичної компанії "Перменерго". Зупинена не лише робота сайту, а й платіжний шлюз.