Пішохідну частину моста у Старому Салтові вже зремонтували, автомобільну переправу, на жаль, зараз поремонтувати неможливо. Про це 24 Каналу розповіла кореспондентка з Харкова Анна Черненко.

До теми Деякі квартали постраждали на 70%: як відновлюється Старий Салтів на Харківщині

Люди хочуть повернутись до нормального життя

Деокупований Старий Салтів на Харківщині зазнав чимало ворожих атак. Під обстріли потрапив міст, внаслідок чого був зруйнований повністю. Місцеві мешканці самостійно зробили там переправу.

Вони перебирались човнами з одного берега на інший. Це було дуже складно, тому що великі багатотонні вантажі доводилось перекидати на човни та перевозити. Об'їзд є дуже великим та витратним по паливу та часу,
– розповіла Анна Черненко.

Деякий час тому люди відновили пішохідну переправу через міст. На жаль, відновити автомобільну частину поки неможливо. За цю роботу, найімовірніше, візьмуться уже після війни.

"Люди вже звикли, що у них певна логістика тепер з двома пересадками. Але вона є і скорочує час. Звісно, люди дуже чекають на автомобільну переправу, щоб повернутися до старого, нормального життя в плані логістики", – зазначила Черненко.

У самому ж Старому Салтові тривають перші ремонти. Люди лагодять своє житло. В програму ремонтів вже потрапив місцевий ліцей, центр зайнятості та ще декілька адмінбудівель. Водночас місцева громада задумалась над перейменуванням вулиць. Зокрема, хочуть змінити назви вулиць Першого травня, Чернишевського, Пушкіна, Суворова, Некрасова тощо.

Як виглядає відновлений міст у Старому Салтові на Харківщині: дивіться відео

Ситуація на Харківщині: останні новини

  • Внаслідок постійних ударів російських окупантів селища Харківщини постраждали на 70%. Крім того, там на 37,8% пошкоджені заклади освіти. 8 дитячих садків росіяни зруйнували повністю, близько 190 – пошкоджені. Розбито понад 300 шкіл.
  • Днями під артилерійські удари вкотре потрапив приватний сектор Вовчанська Харківської області. Внаслідок обстрілу, на жаль, загинув один чоловік.
  • Зауважимо, що попри злочини Росії проти людства, деякі цивільні досі співпрацюють з терористами. Так, 15 травня СБУ затримала ворожих інформаторів. Через інформацію, яке передавали знайомі чоловік та жінка до родичів в Росії, коригувалися наступні удари по Харківщині. Зрадникам вручили підозру. Слідства триває.