Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Держприкордонслужби. Андрій Демченко зауважив, що ворожу атаку відбито, передає 24 Канал.

Дивіться також Росія посилює військо під Харковом: перекидає підрозділи зі стратегічної глибини

Російська ДРГ на Харківщині

Спікер розповів, що на напрямку населеного пункту Сотницький Козачок Харківської області фактично діяла диверсійно-розвідувальна група, що зайшла на територію України.

Зав'язався стрілецький бій. Цьому також передували обстріли, які застосовував ворог з інших засобів ураження, для того, щоб завдавати вогонь по наших захисниках. На щастя, наразі цю атаку прикордонники відбили. На місце відправлявся і протидиверсійний резерв для того, щоб зачистити місцевість,
– зазначив Демченко.

Також наголосив, навіть попри те, що на Сумщині за останній період кількість ДРГ зменшилася, по Харківщині певний час такої активності не проглядалося, ворог все одно може продовжувати свою диверсійну діяльність на будь-якому напрямку.

"Маємо бути готові до розвитку будь-яких ситуацій на кожному з напрямків, поки ми маємо такого сусіда, поки маємо агресію, яку Росія не припиняє агресію стосовно нашої країни", – зауважив речник ДПСУ.

Читайте також Умєров відвідав позиції підрозділів ЗСУ на Вовчанському напрямку

Сотницький Козачок на карті: