35-річна Ольга Путятіна працювала у Чугуївській прокуратурі. Її найменшому сину було всього 10 місяців. Фото із прощання, на які неможливо дивитись без сліз, далі у матеріалі 24 Каналу.

Дивіться також Справжнє пекло: харків'янин показав епіцентр пожежі після удару "Шахедами"

Прощання з сім'єю Путятіних

У Харкові проходить прощання з родиною прокурорки Чугуївської окружної прокуратури Ольги Путятіної, яка загинула внаслідок російської атаки Харкова. Ольга, її чоловік та троє синів згоріли у пожежі, яка охопила будинок. Власне, вся вулиця, на якій жили Путятіни, була охоплена вогнем.

Попрощатися з сім'єю прийшли родичі, знайомі та колеги.

У чому він винен? У чому він винен перед Росією? Я прошу вас всіх, передайте, нехай Росія дивиться, тварюки...
– каже Тетяна, бабуся загиблої родини.

Поховання сім'ї Путятіних / Фото 24 Каналу

Родина на деякий час виїжджала з Харкова. Зрештою повернулися додому. Їх знали і любили сусіди. До будинку на наступний день після трагедії почали нести квіти та іграшки. Усе це на тлі згарища здається ще яскравішим і болючим.

Поховали родину поруч. 5 жертв у 4 могилах: найменшу дитину поховали разом із мамою.

Ми не розуміємо, як далі жити. Ми їм всю ніч дзвонили, зв'язку не було. Сусіди говорили, що вони виїхали. Потім дивимось на фото (з місця подій – 24 Канал) – 2 машини. Мама одразу зрозуміла, що вони там,
– повідомила Вікторія, сестра загиблого.

Що відомо про атаку на Харків, через яку загинула сім'я

  • Пізно увечері 9 лютого росіяни обстріляли Харків дронами-камікадзе. Зокрема, у Немишлянському районі окупанти поцілили у нафтобазу. Пальне розтеклось вулицею, через що зайнялись будинки. Відомо, що внаслідок пожежі згоріло щонайменше 15 житлових будинків. Площа пожежі була 3 700 квадратних метрів. Довелося евакуювати 50 харків'ян, серед яких було двоє дітей.
  • На жаль, в одному з будинків знайшли 5 тіл, які на той момент було майже неможливо ідентифікувати – кістки буквально перетворилися на попіл.
  • Згодом з'ясувалося, що загинула сім'я 35-річної Ольги Путятіної – прокурорки Вовчанського відділу Чугуївської окружної прокуратури. У пастці, охопленій вогнем, опинився її чоловік, а також троє синів. Старшому сину Олексію було всього 7 років, середньому Михайлу – майже 4. Найменший – Павло, йому було лише 10 місяців.