Як розповіла кореспондентка 24 Каналу з Харкова Анна Черненко, у Харкові намагаються відновити роботу різні заклади, попри регулярні обстріли з боку Росії.

До теми "Ніхто не тікає в паніці": журналісти CNN розповіли, як живе Харків на тлі наступу ворога

"Акварена" знову працює

"Акварена" – великий спортивний комплекс, де роками готували спортсменів з плавання. Там тренувалися учасники і олімпійських, і паралімпійських ігор. Це – знакове місце для багатьох спортсменів у Харкові.

Наслідки прильотів по "Акварені" / Скриншот 24 Каналу

Росіяни вдарили по комплексу у березні 2022 року / Фото Сергій Болвінов

Ще минулого року здавалося, що басейн не вдасться відновити. Але вже зараз за допомогою меценатів комплекс знову запрацював. Буквально днями там поновилися заняття. Це надзвичайно важливо, адже багато харківських спортсменів не мали такої тренувальної бази. Вони були змушені їздити по інших регіонах.

Було дуже велике пошкодження. Впала бомба на 12-метровий проліт. Вона проламала перекриття та два поверхи. Це все заливало дощами. Повністю зруйнувало котельню. А вона – "серце" цього комплексу. Були пошкоджені складські приміщення. Я вважав, що відновити його неможливо. Але вдалося зробити диво,
– сказав автор проєкту басейну Юрій Фрайфельд.

До теми Чемпіонка світу відвідала нині знищений рідний басейн у Харкові та згадала тренування

Ситуація на Харківщині: коротко

  • На початку повномасштабної війни міський голова Куп'янська Геннадій Мацегора добровільно перейшов на бік окупантів. Тепер його судитимуть за зраду.
  • 19 травня зранку російські окупанти вдарили по базі відпочинку у Черкаській Лозовій. Внаслідок удару загинуло 7 людей, ще 28 – постраждали.
  • Як проходить евакуація на півночі Харківщини – дивіться в матеріалі 24 Каналу.