Арахамія вважає, що Тищенко мусить відповісти за свій вчинок. Про це народний депутат заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

Зверніть увагу Мені соромно, – Разумков прокоментував скандали з Тищенком і Гетманцевим

На його думку, Тищенко повинен добровільно взяти максимальне покарання, передбачене законом. "Треба, щоб він до бюджету заплатив", – зазначив Арахамія.

Й додав, що його колега міг би також допомогти військовим. Наприклад, "щонайменше на таку ж суму, а то й удвічі більшу" придбати для них дрони й особисто передати.

Нехай відпрацьовує. Мені здається, так, як він це робить, а потім ще якісь відмазки пише у своєму фейсбуці, так не може бути,
– наголосив він.

Арахамія підкреслив, що це – його особиста позиція. Водночас фракція матиме можливість обговорити відповідне питання на найближчому засіданні.

Підпільна вечірка Тищенка: що відомо

  • 18 квітня Тищенко, попри карантин, влаштував приватну вечірку з нагоди дня народження дружини. Святкування відбулося у столичному готелі Fairmont.
  • За даними журналістів-розслідувачів програми "Схеми", гостей у цей день просили не публікувати кадри у соцмережах та не позначити локацію.
  • Інформація про цей захід все ж просочилася у мережу. Тож наступного дня, аби з'ясувати усі обставини, до закладу навідалася поліція.
  • Спочатку у Тищенка відмовилися коментувати вечірку. Проте згодом нардеп почав виправдовуватися – заявив, що самого факту порушення карантину не було.

Тищенко влаштував вечірку під час локдауну: дивіться відео