Про це Томаш Гродзький повідомив на спільному брифінгу з головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком, інформує 24 канал. Також маршалок виступив з трибуни парламенту і заговорив українською.

Раніше Вистоїмо однозначно, – Галушкін про ймовірність повномасштабного вторгнення

Маршалок Сенату з трибуни Ради виступав українською

Сполучені Штати Америки, Велика Британія, Польща – ми всі переконані те, що сьогодні відбувається, це не лише конфлікт між Росією та Україною. Результат цього конфлікту вирішить, де буде кордон вільного світу,
– наголосив Гродзький.

Під час виступу перед українськими нардепами спікер польського парламенту наголосив, що у нього немає українських коренів. Проте він знайомий з багатьма українцями, яких війна закинула на захід Польщі.

Гродзький каже, що його обов'язок – підтримати друзів

У мене безліч друзів з українським родоводом, проте навіть, якби їх не було, я все одно, будучи поляком, приїжджав би сюди без вагань, керуючись обов'язком підтримати друзів,
– наголосив Гродзький.

Маршалок наголосив, що у делегації, яка приїхала, є представники різних політичних сил, які ведуть між собою суперечки, проте у питанні України – вони єдині. Гродзький зазначив, що всі вони знають, що таке "советське ярмо" і що означає бути позбавленим суверенітету.

Ще не вмерла Україна, хай живе дружба між нашими народами. Хай живе вільна Україна,
– закінчив свій виступ Гродзький.

Українські парламентарі аплодували стоячи польському спікеру. Голова Верховної Ради подякував Гродзькому, усім польським політикам та всьому польському народові – зробив він це польською мовою.

Читайте також Україна, Британія і Польща офіційно оголосили про утворення тристороннього формату співпраці

Російські війська на кордоні України: останні новини

  • 17 лютого на екстрене засідання зібрався Радбез ООН через ситуацію на кордонах України.
  • За словами президента Джо Байдена, можливість вторгнення Росії залишається дуже високою. Це може статись у найближчі кілька днів.
  • У Британії та США вважають, що Москва може провести операцію під "чужим" прапором.
  • Поки на Заході кажуть, що ознак відведення військ немає.

Тим часом Зеленський на передовій зустрівся з військовими: дивіться відео