У МОЗ сказали, чим отруїлись діти в таборі на Одещині

Отруєння дітей в одеському таборі
Отруєння дітей в одеському таборі / www.doctorls.com

Медики з'ясували, що причиною отруєння дітей у таборі "Медик-2", що на Одещині, став збудник шигельозу (дизентирія), який знайшли у їжі.

Прес-служба Центру громадського здоров'я МОЗ повідомила, що загалом 11-12 липня з отруєнням госпіталізували 54 дитини віком від 10 до 15 років.

Важливо! Дизентерія: як вберегтись від інфекції, яка легко передається

Спершу медики думали, що причина – харчове отруєння, адже дітей нудило. Проте після аналізів з'ясували – у дітей дизентерія Флекснера. 

 
Дизентерія – що це?
Це синдром гострого ураження людини із запаленням дистального відділу товстої кишки з типовими проявами коліту з та появою крові у випорожненнях. 

13 з потерпілих ще й досі перебувають в лікарні. Медики повідомили, що стан дітей нині стабільний, загрози життю немає. Іншим стало легше і їх вже виписали.

Наразі інфекціоністи перевіряють усіх дітей у цьому таборі, що розташований у селищі Сергіївка. Крім того, у районну лікарню відправили ще й кілька працівників табору.

отруєння
Перші симптоми харчового отруєння: дивіться інфографіку 24 каналу

отруєння
Що робити при харчовому отруєнні: дивіться інфографіку 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук