Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич. Комендантська година в місті триватиме 15 годин на добу.

Зверніть увагу "Пане президенте, доповідаємо": у Херсон прибула військова адміністрація, поліція та СБУ

У Херсоні проводитимуть заходи з розмінування

Ярослав Янушевич повідомив, що комендантська година в Херсоні триватиме з 17:00 до 8:00 щодня, починаючи від сьогодні. Відповідний указ підписав начальник військової адміністрації Херсона.

Крім того, виїзд з міста та в'їзд у місто будуть обмежені. Голова Херсонської ОВА зазначив, що це пов'язано з заходами щодо розмінування території.

Янушевич анонсував комендантську годину в Херсоні: дивіться відео

Звільнення Херсона: що відбувається у місті

11 листопада українська армія зайшла у Херсон – єдиний обласний центр України, який від початку повномасштабного вторгнення окупувала Росія. У місті триває зачистка, адже чимало окупантів залишилися там і переховуються, переодягнувшись у цивільний одяг.

Однак увечері того ж дня херсонці в центрі міста почали святкувати звільнення з-під російської окупації.

До міста повернулися представники обласної та військової адміністрацій, правоохоронці та співробітники СБУ. У Херсоні проводитимуть стабілізаційні заходи.

У місті відновлюють зв'язок та інші комунікації. Відновлення електропостачання ускладнене руйнуваннями. Крім того, ворог залишив по собі багато мін, то ж сапери та піротехніки проводитимуть заходи з розмінування.

Українські воїни не зупиняються

У межах контрнаступу ЗСУ звільнили всю правобережну частину Херсонщини та майже всю Миколаївщину. Однак робота на цьому не зупиняється. Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім опублікував загадковий пост про Кінбурнську косу, а керівниця об'єднаного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк повідомила, що наші захисники та захисниці виконують бойові завдання щодо коси, яка є єдиною частиною Миколаївської області, що досі перебуває в окупації.

Також наші воїни не дозволяють ворогу закріпитися на лівому березі Херсонщини і завдають ударів по нових позиціях окупантів.

Варто переглянути – військові адміністрації, поліція та СБУ повернулися в Херсон: дивіться відео