Жінка їхала з дачі й потрапила під російський вогонь

На момент поранення жінка разом з чоловіком пливла на човні по річці Дніпро. Вони потрапили під автоматну чергу.

Читайте також В Олешках поменшало російських військових та техніки: куди вони втекли

У Херсонській міськраді розповіли, що подружжя поверталося додому з дачі у Голопристанському районі. Чоловік не постраждав, а от його 65-річна дружина від сильних поранень загинула.

Зауважимо, 3 грудня місцева влада тимчасово зняла заборону на перетин Дніпра у світлий час доби. Водночас перетин річки дозволили лише на ділянці Річковий вокзал. Це зробили для того, щоб люди з лівого берега могли евакуюватися на підконтрольну Україні територію. Адже невдовзі на лівому березі можуть початися бойові дії.

Росіяни потужно обстрілюють Херсон

Після того, як Збройні Сили України вигнали росіян з Херсона, ті тепер намагаються стерти українське місто з лиця землі. Росіяни кожного дня обстрілюють Херсон. Наприклад, лише за 2 грудня вони 28 разів обстріляли Херсонську область. Відомо, що ворожі снаряди влучили в онкологічний диспансер.

За словами першого заступника голови облради Юрія Соболевського, сирени повітряної тривоги на Херсонщині не завжди ефективні. Росіяни стріляють з окупованого правобережжя, то ж снаряди долітають за лічені хвилини. Люди просто не встигають сховатися в укриття.