Українські мобільні оператори не працюють

Один з провідних спеціалістів мобільного оператора Vodafone у Херсоні підтвердив, що це не аварійне відключення.

До теми Окупанти зняли українські прапори з будівлі Корабельної райради у Херсоні

Немає зв'язку у Херсоні, Каховському районі, Новотроїцькій та Чаплинській громадах. Один з провідних спеціалістів мобільного оператора Vodafone у Херсоні повідомив Суспільному, що це, на жаль, не аварія,
– йдеться в повідомленні.

Чому зник зв'язок

Як пише "Інтерфакс-Україна", заступник голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко також підтвердив, що мобільний зв'язок та інтернет всіх операторів зник у Херсонській і частково у Запорізькій областях.

З того, що вдалося дізнатися, найімовірніше сталася аварія оптоволоконного кабелю одного з магістральних операторів на ділянці Херсон-Миколаїв,
– зазначив Федієнко.

Він також нагадав, що у цьому регіоні зараз ведуться активні військові дії, тому пошкодження цілком ймовірні.

Останні новини про ситуацію в Херсоні

Російські окупанти мають наміри провести референдум у Херсоні. Втім, росіяни зустрілись зі суспільним спротивом. Знайди людей, які б підтримували росіян – не можуть, а тому надумали зібрати "масовку".

Серед місцевого населення росіяни продовжують поширювати дезінформацію: намагаються переконати мешканців Херсонщини, що її "неможливо" буде повернути під контроль України. Усе це для того, аби посіяти паніку та підштовхнути людей до участі у референдумі.

Крім того, росіяни намагаються ввести на території тимчасово окупованої Херсонщини російську валюту. Однак, секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що рубль не має жодних шансів прижитися. Місцеве населення чинить героїчний опір російським загарбникам.

Також – окупанти захопили міськраду Херсона: дивіться відео