Допомога наших партнерів відіграє важливу роль у майбутній перемозі України. Завдяки союзникам ЗСУ мають усе необхідне для того, щоб нищити російських окупантів максимально ефективно.

Читайте також "Навіть підняли гелікоптери й шукають": на Запоріжжі з казарм втекли більш ніж 70 окупантів

Яку роль відіграють HIMARS на полі бою

На передову вже почали надходити РСЗВ HIMARS, які для українських воїнів надають США. Офіцери ЗСУ стверджують – ці високоточні системи вже вирівнюють протистояння з ворожою артилерією.

Лейтенант Валентин Коваль розповів, що одразу після отримання HIMARS нашим воїнам вдалося вдарити по позиції росіян, яка раніше була поза зоною досяжності нашої зброї. 6 високоточних ракет – і позиція ворога була знищена.

Для нас це величезна перевага. У Росії немає нічого навіть близько схожого. У війні на виснаження, яку веде ворог, ця зброя є неймовірною перевагою,
– сказав лейтенант Коваль.

У порівнянні з радянськими артилерійськими системами HIMARS більш мобільні, точніші та легші у роботі. Як розповіли наші воїни, усі переваги цієї РСЗВ просто неможливо перерахувати.

Системи HIMARS дозволяють вражати цілі ворога на відстані до 70 кілометрів, снаряди для більш дальньої стрільби США відмовилися надавати через острах, що ЗСУ будуть бити по цілях на території Росії.

Одна ракета для HIMARS коштує 155 тисяч доларів, тому ЗСУ зосереджують увагу на складах ворога та командних пунктах.

Війна Росії з Україною: останні новини

Дивіться також – між росіянами сталася потужна сутичка, вони стріляли один в одного