На місце одразу приїхала поліція, щоб спробувати розв'язати цей інцидент. Згодом хлопця все ж вдалося зняти з даху театру.

Дивіться також Вистрілили в груди: у Львові екстрено госпіталізували восьмикласника

Хлопець заліз на дах львівської опери

У мережі опублікували кілька відео, де видно, як хлопець виліз на край даху львівського оперного театру. Він стояв та дивився на людей, що стояли знизу.

Хлопець заліз на дах Львівської опери / Відео телеграм-каналу "Труха.Львів"

Згодом очевидці повідомили, що хлопець все ж почав спускатися вниз. Він робив це обережно, намагаючись не пошкодити себе.

Хлопець у Львові почав спускатися з даху оперного театру / Відео телеграм-каналу "Lviv.Media"

Наразі достеменно невідомо, навіщо хлопець забрався на дах львівської опери. Усі деталі встановлюють правоохоронці.

Що сказали про інцидент у поліції

Речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська в ексклюзивному коментарі 24 Каналу розповіла про деталі інциденту. За її словами, хлопець наразі перебуває в безпеці.

Поліція встановила його особу: це 16-річний житель міста Яворів,
– зазначила вона.

Речниця також наголосила, що батьків хлопця повідомили про інцидент. Тепер поліція очікує, коли вони прийдуть і вже всі обставини з'ясовуватимуть особисто з ними.

Нещодавно у Львові трапився інцидент з російською музикою

  • У центрі Львова ввечері 2 червня хлопець грав на гітарі та співав пісню російського виконавця Віктора Цоя. На обурливий інцидент відреагувала депутатка Наталія Піпа, зробивши хлопцю зауваження.
  • Попри це хлопець досить агресивно відреагував на зауваження, сказавши, що він з Одеси і там нібито всі розмовляють російською. Він також заступився за Віктора Цою назвавши його "легендою року".
  • Цей інцидент викликав обурення серед українців, які не схвалили таку поведінку хлопця. Через кілька днів він записав вибачення та визнав свою провину.