Повітряну тривогу на Хмельниччині оголосили 3 грудня о 23:37. Передувало цьому повідомлення Повітряних сил про те, що росіяни запустили дрони-камікадзе з півострова Крим. Про це стало відомо о 19:28.

Читайте також На Миколаївщині пролунали вибухи: в області тривога через "Шахеди"

Що відомо про вибухи на Хмельниччині

Вибухи на Хмельниччині підтвердив перший заступник глави Хмельницької ОВА Сергій Тюрін. Допис, присвячений роботі ППО по ворожих повітряних цілях, він опублікував о 01:09.

Жителі Хмельницького району могли чути звуки вибухів. Працюють сили ППО. Залишайтесь в укриттях до завершення тривоги,
– закликав він.

Звернімо увагу, що моніторингові канали сповіщають про те, що ППО відпрацьовувала по російських повітряних цілях на Хмельниччині, Харківщині, а також Дніпропетровщині.

01:17 у Хмельницькій області пролунав відбій повітряної тривоги. Закликаємо бути обережними, покидаючи укриття.

Атака "Шахедами" минулої ночі

  • Звернімо увагу, що Україну "Шахедами" росіяни атакували також у ніч проти 3 грудня. Відомо, що ворог запустив 12 ударних БпЛА з ракону Приморсько-Ахтарська. Також запустили керовану авіаційну ракету з повітряного простору Бєлгородської народної республіки.
  • У Повітряних силах уточнили, що окупанти дронами-камікадзе атакували у декількох хвилях. Вони заходили через Херсонщину в Миколаївську область.
  • І саме на Миколаївщині, в зоні відповідальності повітряного командування "Південь", протиповітряна оброна знищила більшість "Шахедів". Решту дронів-камікадзе окупанти спрямували у північно-західному напрямку, де їх збили у районі Старокостянтинова на Хмельниччині.
  • Так, за результатами бойової роботи, протиповітряна оборона Повітряних сил і Сил оборони України знищила 10 "Шахедів". Що стосується керованої авіаційної ракети X-59, то вона своєї цілі не досягла.

Нагадуємо, що під час повітряної тривоги надзвичайно важливо перебувати в укриттях. Варто розуміти, шо уламки збитих повітряних цілей падають на землю, що може загрожувати вашому здоров'ю та життю.