На центральній площі зібралися чимало містян, які прийшли подякувати українським захисникам за визволення від російської окупації, розповіли в Операції Об'єднаних сил.

Цікаво Наказ про вторгнення Москви до іншої держави – питання часу, – зовнішня розвідка України

Це для нас справжнє свято. Ми дуже вдячні вам, воїни, за те, що можемо вільно жити та дихати на українській землі. Хочу побажати, щоб всі наші діти, які захищають країну, повернулися додому живими,
– наголосила виконувачка обов'язків голови Мар'їнської РДА Тетяна Збицька.

Вона наголосила, що мешканці Мар'їнки по-справжньому знають, що таке війна. За понад 6 років тут загинули 99 мирних мешканців, з яких 6 дітей.

"Нам дуже хотілося б, щоб її не було більше ніколи й всі ми жили під мирним українським небом", – заявила Тетяна Збицька.

Звільнення Мар'їнки: коротко

  • Мар'їнка відчутно постраждала від війни, спровокованої Росією на сході України. Передовсім через свою близькість з Донецьком. Фактично, до міста примикають околиці обласного центру.
  • Навіть після звільнення міста бойовики постійно намагалися прорватися в нього, влаштовували обстріли, а іноді навіть захоплювали частини міста.
  • Нині місто опинилося фактично на лінії розмежування. На виїзді з Мар'їнки функціонує однойменний контрольно-пропускний пункт.

Мар'їнка на карті: