Сльози Модрича: Італія вирвала у Хорватії нічию і путівку у плей-оф Євро-2024

24 червня 2024, 23:59
Читать новость на русском
СПЕЦПРОЄКТ

У понеділок, 24 червня, закінчились матчі групового раунду Євро-2024 з футболу для команд квартету В. В одному із поєдинків на футбольному полі стадіону у Лейпцигу зустрічались збірні Хорватії та Італії.

Хорватія – Італія 1:1

Гол: Модрич, 55 – Дзакканьї, 90+8
Нереалізований пенальті: Модрич, 54 (Хорватія)

Ввечері 24 червня на німецькому газоні зійшлись аутсайдер та друга команда групи "В". Перед матчем збірна Італії мала на 2 очки більше, аніж хорвати. 24 Канал розповідає про хід поєдинку та хто став його героєм у складах обох збірних.

До теми Призери ЧС-2022 проти чемпіонів Європи: онлайн-трансляція матчу Хорватія – Італія на Євро-2024

Із перших секунд матчу "шашкові" взяли м'яч під свій контроль, використовуючи короткі передачі.

Вже на 5-й хвилині зустрічі Доннарумма вперше вступив у гру. Голкіпер збірної Італії парирував удар у дев'ятку від Сучича, перевівши м'яч на кутовий.

Євро-2024 зараз у самому розпалі! Найкращі збірні Європи приїхали у Німеччину, щоб позмагатися за перемогу. Вболівай за улюблені команди!
Сила духу є у кожного, у чому твоя?
Nemiroff De Luxe. That's my spirit.

Хорвати дуже легко перехоплювали м'яч у "скуадра адзурри". Перша спроба атаки гостей була лише під закінчення стартовий 10 хвилин. Однак передачу Ді Лоренцо перехопив захисник "полум'яних".

До 21-ї хвилини команди дещо збавили атакувальні дії. Допоки Ретегі небезпечно пробив головою після виграної боротьби на другому поверсі у таранного Гвардіола.

Вже через хвилину вже постріл Пеллегріні заблокував футболіст "шашкових".

На 28-й хвилині був найкращий момент від обох збірних. Лівакович у неймовірному сейві потягнув удар впритул головою від Бастоні.

Після екватора тайму знову хорватський голкіпер по серйозному вступив у гру, відбивши удар з-під захисника від Пеллегріні.

Наприкінці першого тайму команди не створили нічого небезпечного. На перерву колективи пішли за нульового рахунку.

Досвід зіграв ключову роль

Другий тайм активніше розпочали італійці, але першими забили хорвати. На 52-й хвилин господарі сигналізували про гру рукою в італійського футболіста у штрафній. Суддя переглянув відеоповтор та вказав на 11 метрів. Доннарумма виграв дуель із пенальті у досвідченого Модрича.

Однак одразу в атаці Лука виправляється та результативно зіграв на добиванні. Хорватія повела у рахунку 1:0.

Відео голу Хорватії

Через чотири хвилини вже Бастоні міг зрівнювати рахунок, якби його удар головою полетів трохи нижче – над поперечиною.

Фартова "скуадра адзурра"

Після пропущеного гола "скуадра адзурра" кинула усі сили в атаку. Однак хорвати класно діяли в обороні та ліквідовували усі намагання чинних чемпіонів Європи.

Міг Скамакка зрівнювати цифри на табло, але зовсім трішки йому не вистачило, аби дотягнутись до м'яча.

Аж на 8-й компенсованій до матчу хвилині Дзакканьї врятував "скуадра адзурру" від поразки – 1:1.

Відео голу Італії

Хорватія випускає із рук перемогу над Італією – 1:1. Підопічні Спалетті фінішували другими (4 бали), вийшовши напряму у плей-оф Євро-2024 із Іспанією. Хорватія – третя. Албанія вилетіла із чемпіонату Європи.