Таку думку в ефірі програми "6/9" висловив депутат від "Слуги народу" Микита Потураєв. І додав, якби вибори глави держави відбувалися зараз, Зеленський знову отримав би перемогу.

До теми Якби зараз були вибори, то Зеленський 100% став би президентом, – Потураєв

"Я б хотів, щоб у президента за 3 роки з'явився гідний конкурент. З яким було б дуже важко конкурувати", – підкреслив нардеп.

Він пригадав, що коли у 2019 році Зеленський з'явився, старі політичні еліти ледве не пішли в небуття. І припустив, результат першого туру був би інший, якби на президентські вибори пішов Святослав Вакарчук.

Якби тоді Вакарчук пішов на президентські вибори, я досі переконаний, у другому турі були б він і Зеленський. Хоча Зеленський і вигравав за соціологічними моделями,
– розповів Потураєв.

За словами депутата, це б радикально змінило політичний ландшафт. І це б зумовило інакшу якість української політики.

"Якщо Зеленський піде на другий термін, я б дуже хотів, щоб у нього з'явився справді потужний конкурент. Хоча б один", – наголосив він.

Повний випуск програми "6/9": дивіться відео

Що Зеленський сказав про другий термін

  • 20 травня 2021 року відбулась пресконференція Володимира Зеленського з нагоди другої річниці президентства. Президент як і у 2020 році відповів на питання щодо другого терміну.
  • Глава держави вважає, що наразі про це говорити рано та несправедливо. Втім зауважив, його бажання піти на другий термін буде залежати від бажання суспільства, а також підтримки родини.
  • Зеленський також наголосив, що хоче бути кращим, ніж попередні 5 президентів.