Про це повідомляє українська служба BBC.
Тисячі прочан раніше зібралися на Ясельній площі, щоб побачити процесію, яку очолив Латинський патріарх Єрусалиму Фуад Туаль.
Найстарший римо-католицький священнослужитель на Святій Землі сподівається, що 2015 буде "кращим, ніж цей важкий рік".
"Я сподіваюся, що в наступному році не буде роздільних стін... що в нас натомість будуть мости миру", - сказав він.
Латинський патріарх Єрусалиму Фуад Туаль пройшов через бар'єр на Західному березі, щоб дістатися до Віфлеєму
Ймовірно, він мав на увазі бар'єр, який будують довкола Західного берегу, що розділить Віфлеєм від Єрусалиму, а також внесену до Ради Безпеки ООН резолюцію щодо Палестини про досягнення мирної угоди з Ізраїлем.
Під час візиту до регіону в травні Папа Франциск помолився біля бар'єру на Західному березі та закликав покласти край "все більш неприйнятному" палестино-ізраїльського конфліктові.
Патріарх Туаль у своєму зверненні також закликав християн не забувати про жителів сектору Гази, з якого через 50-денний конфлікт виїхали приблизно 20 тисяч родин, а також про сирійців та іракців, які страждають від громадянської війни та дій бойовиків "Ісламської держави".
У вівторок Папа Римський Франциск надіслав листа солідарності до християн на Близькому Сході.
"Музику ваших різдвяних гімнів також супроводжуватимуть сльози та зітхання", - йдеться у листі понтифіка.
Не вживаючи назви "Ісламська держава", він згадав про "нову та тривожну терористичну організацію".
"Це особливо зачепило тих із вас, кого жорстоко вигнали з рідної землі, де християни присутні з апостольських часів", - додав він.
Однак Папа Франциск наголосив на важливості присутності християн на Близькому Сході та закликав їх співпрацювати з сусідами, які сповідують іслам.
У Багдаді Халдейській Патріарх Луї Сако сказав, що приблизно 150 тисяч християн змушені були залишити домівки через наступ бойовиків "ІД" на північ Іраку у червні.
Згідно з дослідженням YouGov, вся Європа, крім Франції, очікувала на святкування Різдва.