У будь-якому випадку це буде призначенець кремлівського диктатора Владіміра Путіна. Таку думку 24 Каналу висловив правозахисник, громадський діяч з республіки Ічкерія Муса Ломаєв, зауваживши, що російський узурпатор – остання людина, яка вирішить, кого поставити замість Кадирова.

Читайте також Навмисне отруєння чи наркотики: чеченський правозахисник припустив, що сталося з Кадировим

Можливі, кандидати, які можуть зайняти місце Кадирова:

  • Магомед Даудов;
  • Адам Делімханов;
  • Магомед Хучієв;
  • Хас-Магомед Кадиров;
  • Ахмат Кадиров – молодший.

Хто найбільше підходить на місце глави Чечні: дивіться відео

Найбільш відповідний персонаж

На думку правозахисника, найбільш ймовірна кандидатура тимчасово виконуючого обов'язки Кадирова – Магомед Даудов.

Я не кажу президента, а саме Кадирова. Адже тільки продовження того терору, який протягом довгих років здійснюється щодо чеченського народу, дає можливість існувати цьому режиму. Інакше, якщо хоча б на один градус вони змінять свій вектор, Кремль усіх ліквідує і поставить інших людей,
– мовив Ломаєв.

У синів Кадирова немає ніяких шансів обійняти посаду батька, адже вони ще нездатні самостійно приймати рішення та однаково користуватимуться послугами Даудова, Делімханова й решти, переконаний правозахисник.

Після останнього випадку з отруєнням, глава Чечні назвав Делімханова своїм наступником. Однак пів року тому між ними сталася незрозуміла ситуація, де старший син Кадирова в ультимативній формі наказав Делімханову скласти повноваження.

Делімханова у спішному порядку навіть викликали в Чечню. На цьому фоні відбувалися сутичка, а на його подвір'ї сталася перестрілка. Згодом Делімханова у грубій формі відправили на уклін до Кадирова. Після цього конфлікту Делімханов кілька місяців перебував на території України.

"Щодо Хучієва, то це такий директор колгоспу, якому можна довірити лише певну ділянку. Це абсолютно несамостійна особа, яка без відома Кадирова не зможе копійку з місця здвинути. Цю кандидатуру я взагалі б не розглядав", – додав Ломаєв.

Що відомо про стан Кадирова

  • Головне управління розвідки 15 вересня повідомило про важкий стан здоров'я Рамзана Кадирова. У відомстві зазначили, що у глави Чечні загострилася хвороба.
  • Згодом громадський діяч з республіки Ічкерія Муса Ломаєв заявив, що Кадиров дійсно у критичному стані. Згідно з його даними, "Дон" перебуває у лікарні управління справами президента у столиці Росії.
  • За версією секретаря РНБО Олексія Данілова, Кадирова могли отруїти, до того ж робили це неодноразово, що й призвело до серйозних проблем із нирками.