Відповідну інформацію президент розповів від час інтерв'ю в ефірі каналу "Рада". Зокрема Верховний Головнокомандувач Збройних сил України пояснив, що глобальна перемога буде.

Зауважте Найближчі два тижні будуть нерівномірними: можуть бути і перемоги, і непроста ситуація, – ОП

Ідеальної перемоги не буде, але вона потрібна

Володимир Зеленський розповів, що наразі влада багато говорить про перемовини, з Андрієм Єрмаком багато роблять непублічних речей на міжнародному рівні.

Лідер української держави пояснив, що хоче, щоб все те, що робить влада, журналісти, військові та всі люди, а також жертви – були не просто так.

Це повинно призвести до припинення війни, до перемоги у нашому розумінні. Ідеальної перемоги не буде, але вона потрібна нам – як країні, яка на це заслуговує та заслужила. Я точно знаю, що глобальна перемога буде в цілому,
– заявив президент.

Додав, що люди хочуть почути, якою буде Україна завтра. Додав, що Україна "завтра" вже настала, однак ми зараз займаємось війною. Пояснив, що у нас країна об'єднаних – ми вже в цьому перемогли. А далі, що б ми не робили, – все буде на високому рівні.

Президент України пояснив, що, може, й ціна дорога, та ми стали у світі лідерами, а не за лаштунками. Наша країна для всього світу перестала бути частиною Росії, це важливо.

До теми: нічне звернення Зеленського за 26 березня – дивіться відео