З ранку кілька сотень бойовиків оточили "урядовий квартал" захопленого обласного центру.

І поки "чиновники" нижчого рангу евакуйовувались із будівлі ОДА, терористи з "МВС" визволили Корнета із підвалу, вчинивши невеличку стрілянину із його "охоронцями".

Читайте також: Збулася мрія Януковича, – журналіст про "військовий переворот" у Луганську

Сам Плотницький, коли розвивалися події, дістатися Луганська ще не встиг (Жабо приїжджає до міста лише на "роботу", а живе у Росії), а коли дізнався, що трапилося, вирішив взагалі туди не поспішати.

При цьому військовим ЗС РФ віддали наказ залишатися на місцях дислокації, тобто зберігати нейтралітет у поєдинку жаби з гадюкою.

Луганськ – місто досить велике, а без бійців армії повністю контролювати його жодна зі сторін конфлікту не може, бо не вистачає людей, тому, фактично, якщо навіть буде бій між ними, він зосередиться у центрі "столиці" недореспубліки.

Наразі терористи Корнета встановили контроль над "урядовим" кварталом та "гостелерадіокомпанією". Озброєні гранатометами, автоматами та кулеметами бійці "МВС" фактично захопили усе, що їм потрібно для заяв про те, що влада у "ЛНР" наразі належить їм.

У той же час відсторонений вчора "міністр" Корнет нашвидкоруч виступив із заявою про те, що "все під контролем", а його "ніхто не звільняв".

Спецоперацію він пояснив масштабною зачисткою "посадовців", які нібито працювали на СБУ. Серед "злочинців" він назвав праву руку Плотницького Ірину Тейцман і начальника охорони Плотницького Євгена Селіверстова, а також директора "ДТРК "ЛНР" Анастасію Шуркаєву.

Де саме знаходяться ці люди із найближчого оточення Жабо та керівник пропагандистської машини "ЛНР" та чи були вони вкрадені, наразі невідомо.

Сам Плотницький теж виступив із заявою, але якщо раніше в нього для таких речей був досить потужний інформаційний канал – місцеве телебачення, то зараз він має лише свій особистий сайт.

Не шановний Ігор Бенедиктович каже, що у нього "все під контролем", а із тими, хто пішов проти "влади" незабаром розберуться. Судячи з усього, у Москві значної підтримки Плотницькому надавати не будуть. Сурков лише відправив бійців Захарченка до Луганська.

Читайте також: У "ЛНР" усіх ФСБшників посадили під домашній арешт

Терористи з підрозділів "Спарта", "Сомалі" та 15 бригад "ДНР" їдуть до сусідньої "республіки", щоб врятувати рядового Коливана Плотницького. Звісно, псів донецького гауляйтера можуть відкликати, а можуть й зовсмім натравити на самого ватажка "ЛНР", але продавцю курятини зовсім не вигідно, щоб у Луганську захопили владу.

По-перше, це небезпечний прецедент для всіх ватажків. По-друге – перерозподіл бізнесу та контрабанди, частина якої йшла до окупованого Донецька через Луганщину.

Але ж у Росії підстрахувалися, відправивши до окупованого міста, де відбуваються такі події, свого найдосвідченішого бійця інформаційних військ – Олександра Коца. Наразі він готується керувати пропагандистами "ЛНР" та формує прийнятне для РФ пояснення того, що відбувається.

А тим часом під Луганськ з'їжджаються козаки, яких люди Плотницького вмовили підтримати чинного ватажка терористів у майбутній операції по звільненню центру міста.

І як завжди від цих розбірок страждають мирні люди. З самого ранку усіх, хто живе поруч із "урядовим кварталом" не випускають із під'їздів. Тим, хто хоче потрапити додому, теж заборонили прохід.

Насувається розв’язка кількатижневої драми під назвою Корнет vs Плотницький. І навіть якщо все мине без битви у центрі Луганська, це зовсім не значить, що після цього не буде масштабних чисток. Як з боку Жабо, так і з боку справжньої хунти, яка наразі контролює місто.

Читайте також: Що буде з "ЛНР" після "відставки" керівництва "МВС"?