Про загибель Іллі Долматова повідомила Каховська міська територіальна громада 14 жовтня. Він поліг смертю хоробрих 30 серпня 2023 року.

Читайте також Відданий син своєї країни: на фронті загинув випускник Харківського університету Сковороди

На фронті загинув ветеран АТО

Відомо, що Ілля Долматов народився 18 грудня 1993 року. Він навчався у Каховці у школі № 1. Після того, як Росія у 2014 році влаштувала війну на Донбасі, житель Херсонщини пішов добровольцем у зону АТО. На той момент йому було 19 років. Український воїн брав участь у захисті Донецького аеропорту.

Бетмен – хоробрий воїн. Сміливий і безстрашний, а ще гарна людина, добрий та мужній. Найкращий син для матері та чоловік, яким завжди пишається дружина,
– мовиться у повідомленні.

Йому були притаманні такі якості, як прагнення справедливості, незламна воля, віра в перемогу добра, жага дійти до кінця. У Каховській громаді зауважили, що Ілля був надійним та зголошувався йти першим на виконання найважчих задач.

Полеглий український воїн Ілля "Бетмен" Долматов / Фото Каховської міської територіальної громади

Поряд з ним було спокійно і затишно. Герой – без зайвих слів. Той, на кому тримається Україна,
– так описали Іллю Долматова жителі Херсонщини.

У Михайлівському соборі у Києва 17 жовтня о 12:00 відбудеться церемонія прощання з Іллею Долматовим. Його поховають на Лісовому цвинтарі.

Втрати України на війні

  • Нещодавно на Сватівському напрямку своє життя за нашу свободу та незалежність віддав Роман Хітрич з Житомирщини. Він був шахістом, тренером, кандидатом у майстри спорту та спортивним суддею.
  • Нагадаємо, на Донбасі загинув наймолодший командир підрозділу 72 ОМБр "Чорні Запорожці" Сергій Іконніков. Він потрапив під російський обстріл у свій 25-й день народження.
  • Як повідомлялося раніше, на Запорізькому напрямку під час виконання оперативного завдання загинув Олександр Чорний з Хмельницького. Майстер спорту з боксу та тренер став розвідником-радіотелефоністом на війні. У нього залишилися мати, сестра та батько.