Про це в авторській програмі Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі розповіла народна депутатка від "Слуга народу" Ірина Верещук. Голосування не провели через недопрацювання щодо виплат.

Зверніть увагу "Слуги" визначилися з кандидатами на місце спікера та першого заступника

Верещук: Інші варіанти не обговорюють

"Голосів (за призначення Корнієнка – 24 канал) вистачає, але не вистачило часу. Це був кінець тижня і ми вирішили, що краще внести зміни до бюджету і цей час використати саме для того, аби заплатити, наприклад, нашим військовим", – пояснила Ірина Верещук.

Були недопрацювання – Міністерство оборони допустило заборгованість за заробітні плати, лікарняні, зазначила народна депутатка. Навіть були випадки, коли вчасно не виплачували "бойові".

Верещук повідомила, що наразі внесли зміни до бюджету, ймовірно, всі виплати проведуть вже наступного тижня.

Актуально Корнієнко залишиться очільником "Слуги народу" навіть, якщо стане віцеспікером, – Арахамія

У відповідь на питання про те, чи Олександра Корнієнка наступного тижня безальтернативно оберуть віцеспікером, Ірина Верещук зазначила: "Принаймні, інших варіантів я поки що не чула і точно ми не обговорюємо".

Інтерв'ю Ірини Верещук програмі "Перші особи": дивіться відео 24 каналу

Заміна глави та першого віцеспікера Верховної Ради: коротко

  • Верховна Рада 7 жовтня відкликала Дмитра Разумкова з посади спікера парламенту. Нардепи 246 голосами проголосували за його відставку.
  • Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що вже 8 жовтня парламент матиме ще й нового першого віцеспікера. За його словами, цю посаду може обійняти голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.
  • Нардепи визначилися з кандидатами на місце спікера Верховної Ради та його першого заступника. На посаду голови делегували Руслана Стефанчука, а першим заступником спікера – Олександра Корнієнка.