Від початку першого блоку розгляду обсяг справи збільшився. Зокрема, до неї долучать скандальне інтерв'ю, повідомив головний суддя у процесі Хендрік Стейнхаюс, пише Deutsche Welle.

Дізнайтеся Що могло стати причиною катастрофи МH17: Прокуратура Нідерландів оприлюднила кілька версій

Загалом справа складає вже понад 40 тисяч сторінок. Її розгляд продовжать у липні.

Гіркін і збиття Boeing

Тодішній "міністр оборони ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін є одним із чотирьох обвинувачених, кому Нідерланди оголосили підозру.

Підкреслимо, що в інтерв'ю Гордону Гіркін розповів, що знає про судову справу проти нього. У суді Нідерландів повідомляли, що не змогли особисто вручити Гіркіну підозру і зв'язатися з ним. Відтак, коли ватажок бойовиків Ігор Гіркін сказав, що знає про справу, це нібито має спростити оголошення вироку.

Детальніше про те, які саме вислови з інтерв'ю Гордона використає прокуратура проти Гіркіна і Поклонської, читайте за посиланням.


Збиття Боїнга над Донбасом / Інфографіка 24 каналу

Скандал довкола інтерв'ю Гордона: коротко

  • У травні Гордон опублікував на своюму ютуб-каналі інтерв'ю з "лідером" донецьких сепаратистів Ігорем Гіркіним.
  • Сам журналіст заявив, що зробив ці інтерв'ю за співпраці із СБУ. У відомстві тим часом це і не спростували, і не підтвердили: заявили, що журналіст проявив ініціативу самостійно.
  • Матеріали інтерв'ю аналізують правоохоронці. СБУ вивчатиме можливість долучити їх до офіційного звинувачення Росії в агресії на Донбасі та окупації Криму.
  • Офіс генпрокурора вже виокремив цитати із інтерв'ю, за якими на Гіркіна можна складати обвинувачення.