Деталі розповів Вадим Скібіцький – представник ГУР Міноборони. Він заявив, що наразі Росія чекає чергову поставку дронів-камікадзе.

Зверніть увагу Вибиті шибки та перелякані люди: з'явилось відео з камер спостереження Палацу "Україна"

За нашими даними, зараз у них буде чергова партія поставки. Скільки це буде – будемо ще уточнювати. Як правило, до цього вони завозили партіями 250 – 300 штук. Подивимося, як буде цього разу,
– заявив Скібіцький.

Також він відреагував на заяви, що Росія начебто модифікує отримані "Шахіди". Наразі важко сказати напевно, оскільки ще не було сильних морозів.

Окрім того, Скібіцький додав, що закладена дальність "Шахідів" – 1000–1500 кілометрів. Наразі вони працюють на 600–650 кілометрів.

Представник ГУР зауважив, що у росіян є проблеми з арсеналом, в тому числі – і з безпілотниками. Наразі вони використали приблизно 660 дронів. Варто додати, що за контрактом передбачено 1 750.

Коментуючи питання щодо запуску дронів роями, він зауважив, що масований рій дронів спрямований на те, аби прорвати українську систему ППО і влучити в об'єкти. За словами Скібіцького, якщо запускати малу кількість – 5-10 – не буде такого ефекту.

Також він додав, що росіяни використовують різні висоти і різні напрямки для обходу протиповітряної оборони, а також змінюють райони запуску дронів.

Про що Зеленський попередив українців