Про це повідомляє британське видання The Independent.

Зазначається, що бойовики опублікували відповідне повідомлення арабською, в якому вони вихваляють звірство та стверджують, що внаслідок теракту у Манчестері загинули або зазнали поранень понад 100 осіб.

Читайте також: Вибух у Манчестері вчинив терорист-одинак, а не ціла організація, – експерт

За словами терористів, таким чином вони атакували "невірних" на Заході.

Видання також підкреслює, що "Ісламська держава" періодично публікує детальні посібники щодо організації терактів у країнах, які ведуть активну військову діяльність у Сирії та Іраку.

Зокрема, в останньому номері пропагандистського журналу "Румійя" йдеться, що ідеально для атак підходять концертні майданчики.

Нагадаємо, уночі проти 23 травня під час концерту популярної американської виконавиці Аріани Гранде на "Мачестер Арені" стався вибух.

Унаслідок інциденту, за останніми даними, щонайменше 22 особи загинули, серед яких є діти, та ще 59 осіб зазнали поранень. Українців серед жертв немає.

Крім того, поблизу стадіону знайшли підозрілий предмет і контрольовано його підірвали.

Поліція Великобританії заявила, що розглядає інцидент як терористичний акт.

Вже удень 23 травня з’явилася інформація про ще один вибух у Манчестері, проте вже у великому торговому центрі Arndale, в результаті чого його було евакуйовано. Проте згодом з’ясувалося, що повідомлення було хибним.