Очільниця відомства Маргарита Роблес заявила, що з Іспанії до України незабаром вирушать ще чотири основні бойові танки Leopard 2. Окрім того, наш арсенал поповниться партією бронетранспортерів М113.

Дивіться також Іспанія не передасть Україні F-16: чому країна не долучиться до авіаційної коаліції

Українські воїни проходять навчання в Іспанії

Під час засідання "Рамштайну-12" Роблес розповіла про актуальний статус поставок з Іспанії, наголосивши, що її країна передасть Україні ще 4 основних бойових танки Leopard 2A4 та нову партію бронетранспортерів М113.

Крім того, очільниця Міноборони відзначила хороший прогрес у підготовці українських військових на території Іспанії.

На сьогоднішній день в Іспанії пройшли навчання 1500 осіб,
– сказала посадовиця.

Роблес сподівається, що її країна зможе з випередженням графіка виконати свою річну квоту з навчання українських військових.

Іспанські солдати зі сльозами на очах проводжали українців

  • В Іспанії військові провели українських бійців, які завершили навчання. Іспанські військові не стримували емоцій, коли проводжали наших воїнів.
  • З оприлюднених кадрів можна зробити висновок, що іспанські та українські військові встигли потоваришувати, поки наші воїни проходили навчання в Іспанії. На відео видно, що відразу кілька іспанців плачуть. Наразі не відомо, які саме навчання українські бійці проходили в Іспанії.
  • Додамо, що у жовтні 2022 року наші військові навчалися в Іспанії керувати зенітно-ракетним комплексом Aspide. Навчання відбувалися на військовій авіаційній базі в іспанському місті Сарагосі. Туди прибуло 19 українських зенітників.