Зеленський подякував Байдену та американському народу за підтримку України у її боротьбі за свободу та майбутнє. Український лідер наголосив, що перемога обов'язково буде.

Зауважте Історична мить: Байден підписав закон про ленд-ліз для України

Підписання сьогодні закону про ленд-ліз – історичний крок. Переконаний, що ми знову разом переможемо. І захистимо демократію в Україні та у Європі. Як і 77 років тому,
– заявив Зеленський.

США підтримують Україну

Перш ніж підписати закон, Байден наголосив, що його країна підтримує Україну. Президент США заявив, що українці борються за демократію. А звірства Росії вражають.

Штати допомагають Україні. Байден зауважив, що деякі кроки є витратними. Водночас ховатися від агресії Росії – ще більш витратно.

Президент США розповів, що востаннє ленд-ліз застосовували під час Другої світової війни. Однак тепер Європа ще більше потребує допомоги, адже путінська війна захотіла її зруйнувати.

Заява Резнікова

Міністр оборони України Олексій Резніков раніше заявив, що ленд-ліз для України свідчить: США вірять у її перемогу над Росією. Ухвалення закону міністр назвав фактично участю у війні, водночас без залучення військових.

"Прагматизм американців нам з вами відомий – вони точно хочуть перемогти", – заявив Резніков.

За словами міністра оборони, остаточний текст закону світ побачить, коли Байден його підпише.

Резніков пригадав, як під час Другій світової війни рішення США вступити у війну проти Гітлера змінило історію. Тоді допомогти Штати закликав Вінстон Черчилль. Цього разу під час війни Росії з Україною це зробив Володимир Зеленський.

Важливо – Байден підписав ленд-ліз для України: дивіться відео