Снайдер став другим послом United24 після актора Марка Гемілла. Нагадаємо, що історик особисто зустрічався з президентом Володимиром Зеленським у Києві.

До теми Німеччина почала активніше донатити на українську армію: яка ситуація з іншими країнами

Збір на "ловця шахідів"

Снайдер збиратиме гроші на систему протидії ворожим дронам, якими Росія постійно атакує об’єкти критичної інфраструктури. Сам історик наголосив, що він поставив мету – зібрати 1 250 000 доларів на захист від безпілотників.

Крім того, Снайдер додав, що він як історик і науковець в перспективі хоче збирати гроші на відновлення бібліотек, шкіл та університетів, однак зараз є нагальні потреби.

Щоб захистити українців, захистити Україну й тим самим захистити цінності, ми маємо зупинити ці напади,
– наголосив професор.

Снайдер видав курс про історію України

Нещодавно історик виклав у вільний доступ свій курс лекцій для Єльського університету "Створення сучасної України". Він набрав 3 мільйони переглядів.

Зеленський відзначив, що Снайдер у своїх працях пояснює всьому світу важливість України, її правдиву історію та цінності. Президент подякував історику за цю роботу.

Що таке United24

  • Це ініційована Зеленським платформа та основне місце збору пожертв на підтримку України.
  • За 6 місяців на ній зібрали 213 мільйонів доларів, які надсилали люди зі 110 країн.
  • Серед амбасадорів United24 – Андрій Шевченко, Еліна Світоліна, Олександр Усик, американські актори Лієв Шрайбер та Марк Гемілл, гурт Imagine Dragons, співачка та акторка Барбра Стрейзанд, астронавт Скотт Келлі.

До речі – Зеленський зустрівся з послами платформи United 24: відео