Таяні наголосив, що Італія хоче миру, якого можна досягти, "лише продовжуючи озброювати Київ". Про це інформує 24 Канал.

Дивіться також Мовиться навіть не про місяці: у Британії зробили заяву щодо винищувачів для України

Глава МЗС зазначив, що це вже шостий пакет допомоги від Італії. Сьомий поки не планується, але якби він готувався, партія "Вперед, Італіє", координатором якої Таяні є, проголосувала б "за".

Італія хоче миру, якого можна досягти, лише продовжуючи озброювати Київ. Потрібно зробити все, щоб остаточним рішенням не стала капітуляція перед росіянами,
– підкреслив міністр закордонних справ.

Також віцепрем'єр зазначив, що Італія підтримує Київ після скандалу через коментарі експрем'єра та лідера "Вперед, Італіє" Сільвіо Берлусконі щодо Володимира Зеленського.

Читайте також Берлусконі миттєво перевзувся: як політик виправдовується після обурливої заяви про Зеленського

Україна отримає від Італії та Франції ЗРК SAMP/T

Після тривалих тижнів дискусій Франція та Італія на початку лютого нарешті ухвалили рішення про відправлення в Україну ЗРК SAMP/T.

SAMP/T – це перша європейська протиракетна система великої дальності, розроблена Францією та Італією. Вона дозволить нашій державі захистити себе від атак безпілотників, ракет і російської авіації.

Система може відстежувати десятки цілей і перехоплювати відразу 10. Цікаво, що це єдина система європейського виробництва, яка може перехоплювати балістичні ракети.