Про це повідомив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес. До речі, нещодавно Ріші Сунак також висловився щодо передачі Україні винищувачів.

Зверніть увагу Велика Британія починає навчання українських пілотів: Зеленський пожартував про терміни

Коли Британія зможе передати винищувачі для України

Як розповів міністр оборони, поставка британських винищувачів для України, ймовірно, триватиме кілька років.

Стосовно винищувачів, я не думаю, що в найближчі кілька місяців або навіть років ми обов'язково передамо їх,
– заявив Воллес.

Міністр вважає, що українські захисники не зможуть навчитися керувати винищувачами за тиждень або два. Це займе багато часу.

Воллес зазначив, що рішення Британії розпочати навчання українських пілотів є довгостроковим.

"Ми маємо планувати не лише боротьбу на цей час, коли ми допомагаємо Україні відбити незаконне вторгнення Росії, але й допомогти Україні з її довгостроковою стійкістю, переконавшись, що після цього конфлікту чи цієї війни, Україна здатна захистити себе в довгостроковій перспективі", – наголосив міністр.

Військова допомога від Британії: останні новини

  • Під час свого візиту до Великої Британії президент Володимир Зеленський закликав надати винищувачі. Проте Лондон не планує швидко передавати літаки.
  • 8 лютого стало відомо, що Велика Британія займеться підготовкою наших пілотів. Президент України Володимир Зеленський жартома відреагував на цю заяву.
  • Нещодавно офіційний речник прем'єр-міністра Ріші Сунака заявив, що Велика Британія надаватиме військову допомогу у довгостроковій перспективі. У Лондоні зазначають, що відправлення винищувачів може бути недоцільним через тривалий час підготовки.