Речник ЦАХАЛ Даніель Хагарі повідомив, що Ізраїль запровадив повну блокаду Сектору Гази. За його словами, Армія оборони Ізраїлю нещодавно схвалила плани розширення бойових дій.

До теми У Білому домі спростували заяву, що Байден закликав Ізраїль відкласти операцію у Газі

Коли почнеться операція ЦАХАЛ

Повідомляється, що Ізраїль розгорнув десятки тисяч солдатів на кордоні з Газою. Дата операції наразі невідома. В ЦАХАЛ кажуть, що великий наступ почнеться "незабаром".

Хагарі заявив, що Ізраїль готовий перейти до наземної операції в той час, який він обере. За його словами, операція продовжуватиметься до повного досягнення єврейською державою своїх цілей.

Бійці ЦАХАЛ також готові до будь-якого сценарію, війська на півночі країни відповідають вогневою поразкою на атаки Хезболли,
– сказав він.

Речник ЦАХАЛ заявив, що під час нападу на Ізраїль 7 жовтня бойовики ХАМАС викрали громадян 42 країн. Він не став виключати звільнення цих заручників військовим шляхом.

Останні новини про війну на Близькому Сході

  • Нещодавно ЦАХАЛ завдав ударів по підземних тунелях та командних центрах ХАМАС у Секторі Гази. Армія оборони Ізраїлю також ліквідувала Махмуда Сабіха, який був старшим інженером палестинських бойовиків та очолював підрозділ з розробки зброї, зокрема БпЛА.
  • Раніше західні ЗМІ із посиланням на анонімні джерела повідомили, що США та Ізраїль проводять офіційні переговори щодо подальшої долі Сектора Гази. Після зачистки території від ХАМАС в анклаві можуть створити тимчасовий уряд за підтримки ООН та за участю урядів арабських країн.
  • Нагадаємо, канцлер ФРН Олаф Шольц не так давно їздив з робочим візитом до Ізраїлю. Після повернення з єврейської країни він анонсував масову депортацію у Німеччині.