За словами Бутусова, гранатомети NLAW – найкращі у світі гранатомети для бою у місті. Росія не має аналогів.

Зауважте Білий дім вважає Росію здатною атакувати Україну будь-якої миті

Бутусов розповів, що військово-транспортна авіація Великої Британії почала постачання в Україну великої партії найсучаснішого протитанкового озброєння із запасів англійської армії.

Велика Британія постачає в Україну новітнє озброєння – один із найкращих у світі одноразових протитанкових гранатометів NLAW з калібром гранати в 150 міліметрів, ідеальна зброя для бою в місті та ураження будь-яких типів російських танків,
– наголосив Бутусов.

NLAW – спільна розробка Великої Британії та Швеції.

Чому NLAW – найкращий у світі

  • NLAW – це "Javelin" для коротких дистанцій. Він вражає ціль за принципом "вистрілив та забув".
  • Короткий час реакції. Від захоплення цілі до пуску достатньо 5 секунд.
  • Гранатомет призначений для стрільби саме із закритих приміщень, через укриття, з верхніх поверхів будівель або підвалу.
  • Максимальна дальність прицільної стрілянини – для старих модифікацій 600 метрів, для нових – 800 метрів. Точність – майже 100 %. Мінімальна дальність пуску – 20 метрів.
  • Два режими стрільби.
  • Термін придатності – 20 років.
  • NLAW – це не "розхідний" засіб типу РПГ-26 – це дорога зброя для ближнього бою.

Естонія збирається передати Україні Javelin

  • Начальник відділу міжнародного співробітництва Міністерства оборони Пеетер Куймет заявив, що Естонія збирається передати Україні ракети Javelin та гаубиці.
  • Однак спершу необхідно отримати дозвіл від США. Окрім того, свою згоду має надати Фінляндія, Німеччина та колишні власники гаубиць.

Британія перекидає до України протитанкові системи: дивіться відео

Допис Бутусова:

Велика Британія почала постачання в Україну протитанкових гранатометів NLAW – найкращих у світі гранатометів для бою в місті, які не мають аналогів у Росії
За даними джерел "Цензор.Нет", військово-транспортна авіація Великої Британії розпочала постачання в Україну великої партії найсучаснішого протитанкового озброєння із запасів британської армії.
Як з'ясувалося, Велика Британія постачає в Україну новітнє озброєння – один із найкращих у світі одноразових протитанкових гранатометів NLAW з калібром гранати в 150 міліметрів, ідеальна зброя для бою в місті та поразки будь-яких типів російських танків.
Чим же такий ефективний NLAW? Це спільна технологія Великої Британії та Швеції.
Його переваги – це цілий комплекс