Рішення про звільнення Кабмін ухвалив 1 листопада. Цю інформацію повідомили на сайті компанії.

Читайте також Голова "Нафтогазу" Вітренко написав заяву про відставку і йому вже знайшли заміну, – ЗМІ

Вітренка звільнили з посади з "Нафтогазу"

Кабінет Міністрів України своїм рішенням від 1 листопада 2022 року задовольнив заяву голови правління НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка про звільнення,
– повідомили в компанії.

У "Нафтогазі" не назвали причину звільнення, однак пояснили, що:

  • Юрій Вітренко працюватиме на посаді очільника компанії до 3 листопада 2022 року включно;
  • детальна комунікація з цього питання буде в останній день роботи Вітренка.

Варто пригадати, що буквально вранці 1 листопада у ЗМІ написали, що Юрій Вітренко написав заяву про звільнення з посади глави правління "Нафтогазу".

Хто може очолити "Нафтогаз" замість Вітренка

Згодом з'явилась інформація про те, що замість Юрія Вітренка на посаду призначать нинішнього міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Народний депутат України Ярослав Железняк повідомив, що на найближчий пленарний тиждень заплановане кадрове питання, яке пов'язане з регіональною політикою – звільнення Чернишова у зв'язку з переходом на нову посаду.

За даними народного депутата, Міністерство регіональної політики можуть об'єднати з Міністерством інфраструктури. Очолить нову структуру нинішній міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Коротко про перебування на посаді Юрія Вітренка

  • Юрія Вітренка призначили на посаду голови правління НАК "Нафтогаз України" після звільнення Андрія Коболєва. Останнього звільнили 28 квітня 2021 року. Це трапилось через мільйонні збитки підприємства. Згодом стало відомо про звільнення всього складу наглядової ради.
  • Вітренка призначили на посаду в той же день – 28 квітня 2021 року. У "Нафтогазі" тоді заявили, що дії уряду є "юридичною маніпуляцією", а Кабмін незаконно звільнив Коболєва.
  • Варто зауважити, що це було не перша посада Вітренка, адже за часів Коболєва він працював виконавчим директором "Нафтогазу" аж до звільнення у травні 2020 року.

Дивіться також – "Нафтогаз" оголосив дефолт: відео