За відповідне рішення проголосувало 238 народних обранців. Напередодні 18 вересня Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Дмитра Сенниченка на посаду голови Фонду державного майна України.

До слова: Глава Фонду держамайна спростував чутки про своє затримання

Що відомо про Дмитра Сенниченка?

Сенниченко Дмитро Володимирович народився у Києві в 1973 році (46 років). Він відомий український економіст та фінансист.

У 1997 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Того ж року розпочав свою кар'єру – працював економістом у НБУ, де здійснював управління проектами Світового банку у фінансовому секторі.

Згодом працював у службі прем'єр-міністра України Віктора Ющенка на посаді міжнародного секретаря. Був, зокрема, відповідальний за розбудову та підтримку міжнародних зв’язків, співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями та інвесторами.

Читайте також: Кабмін забере у "Нафтогазу" функцію контролю за українською ГТС

Останнім часом працював на посаді директора управління нерухомим майном та інфраструктурою в "Укрпошті", де також здійснював корпоратизацію та реформу державного підприємства.

Чим займається Фонд держмайна?Фонд державного майна України – орган влади, який займається реалізацією державної політику у сфері приватизації, оренди, використання та відчуження державного майна, управління об'єктами державної власності.

Місія Фонду полягає у підвищенні інвестиційної привабливості і конкурентоспроможності економіки України. З метою її досягнення, Стратегія Фонду це прозоре і професійне розпорядження державним майном України.