Перед цим Кабмін звільнив голову Державної митної служби Нефьодова, а також очільника податкової Сергія Верланова. Про це мовиться на сайті уряду.

Важливо Нефьодова та Верланова звільнили з посад

Кабмін обіцяє найближчими днями призначити нових керівників цих відомств.

Зараз виконання обов'язків голови митниці тимчасово покладені на керівника одного з департаментів ДМС Ігоря Муратова, а виконання обов'язків голови податкової – на Михайла Титарчука, заступника голови ДПС,
– мовиться у повідомленні.

На звільнення Нефьодова і Верланова наполягав звільнений 30 березня з посади міністра фінансів Ігор Уманський.

Можливі причини звільнення Нефьодова та Верланова

  • Нещодавно ексміністр фінансів Ігор Уманський розповів про можливі корупційні дії посадових осіб органів державної влади, зокрема, Державної фіскальної служби, Державної податкової служби та Державної митної служби.
  • Ігор Уманський ініціював відставки голів митниці та податкової служби. Він навіть пропонував кандидатів на тимчасову заміну Максиму Нефьодову і Сергію Верланову. За словами ексміністра фінансів, така ініціатива була через "скручування" ПДВ, від яких, держбюджет втрачає 5 мільярдів гривень щомісяця".
  • 24 квітня нардепи проголосували за створення тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих корупційних дій посадовців Державної митної, податкової та фіскальної служб.