Про це член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки й оборони Федір Веніславський повідомив у прямому ефірі. Нардеп також додав, що найближчим часом можливі кадрові зміни.

Читайте також Відставити не можна залишити: чи вигідне для України звільнення Резнікова

До низки міністрів Уряду є питання стосовно виконання обов'язків

За словами Федора Веніславського, до деяких українських міністрів є питання щодо ефективності виконання ними їхніх обов'язків. Особливо у період повномасштабного вторгнення.

Виявляється, під час засідання фракції "Слуга народу" 5 лютого прозвучали претензії до певних міністрів. Мовиться зокрема про міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.

Я думаю, що виключати кадрові зміни найближчим часом ми не будемо і не можемо,
– зауважив Веніславський.

Зверніть увагу Списки побажань не справдилися: Датій написала заяву на звільнення з податкової, – ЗМІ

Про звільнення Резнікова поки рано говорити

Що стосується чинного міністра оборони Олексія Резнікова, то тут рішення щодо його звільнення чи переведення приймає виключно Зеленський. Річ у тім, що парламент призначає міністра оборони за поданням президента, пояснює Веніславський.

Відповідно, якщо президент України вирішить, що на цій посаді ефективніший хтось інший – парламент прийматиме рішення. Проте станом на сьогодні ніяких подань не надходило, тому говорити про звільнення чи якісь перестановки – рано.