Про це в ефірі 24 каналу заявив народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки й оборони Федір Веніславський. Він зазначив, це було внутрішнє засідання фракції без участі будь-яких кандидатів на можливі нові посади.

​Важливо Зеленський подав у Раду законопроєкти щодо продовження воєнного стану та мобілізації

За словами Веніславського, передчасно говорити, що процедурні моменти вже розпочалися.

Я хочу нагадати, що Міністра оборони призначає Верховна Рада за поданням президента. Це право президента,
– наголосив Федір Веніславський.

"На цей момент до нашого профільного комітету, який має попередньо розглядати кандидатури на посаду міністра й заслуховувати звіт при звільненні, – ніяких подань не надходило. Тому сказати, що вже процедура можливих перестановок в Уряді, в Міністерстві оборони розпочалася – передчасно", – пояснив народний депутат.

Він розповів, що йдуть дискусії, які поки що не формалізовані у відповідні процедури, що передбачені Конституцією України.

Чому тема виносилася у публічний простір

"Ми демократична країна, громадяни мають знати про те, які можливі перестановки в Уряді", – акцентував Веніславський.

Народний депутат додав, що причиною також є певні події в Міністерстві оборони України. За його словами, міністр несе персональну політичну відповідальність за діяльність Міністерства оборони. Саме тому є певна логіка в таких можливих ротаціях.

Що відомо про можливі зміни

  • Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце – поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.
  • Відповідне рішення на звільнення Резнікова має ухвалити президент Володимир Зеленський. Про це сам міністр повідомив під час пресконференції. Він наголосив, що жоден чиновник "не вічний у кріслі".