Відповідну інформацію соліст гурту повідомив під час пресконференції. Її гурт дав після перемоги на Євробаченні-2022.

Зауважте Поки не було нагоди, – соліст Kalush Orchestra про спілкування із Зеленським

Kalush Orchestra розповіли, що робитимуть, повернувшись в Україну

Олег Псюк розповів, що в учасників гурту тимчасовий дозвіл на виїзд закінчується 17 травня і якраз до цього часу вони встигнуть повернутися.

Не знаю, що будемо робити, оскільки вперше виграли Євробачення. Але, як і кожен українець, ми готові боротися за свою країну до кінця,
– запевнив соліст гурту.

Він також пояснив, що не спілкувався із президентом України особисто, адже Володимир Зеленський дуже зайнятий.

"У мене поки не було нагоди особисто поспілкуватися з президентом. Ви знаєте, яка ситуація в Україні, він зараз точно дуже зайнятий", – сказав Олег Псюк.

Щодо наступного року, то соліст гурту не просто підтвердив, що наша країна прийматиме цей конкурс, а запевнив: "Україна точно прийме Євробачення у цілісній, незалежній Україні".

Україна перемогла на Євробаченні-2022

  • Україна перемогла на Євробаченні, отримавши рекордні 631 бал. Нашу державу на конкурсі представляв гурт Kalush Orchestra з піснею "Стефанія".
  • Після виконання пісні у фіналі соліст гурту Олег Псюк звернувся до світу із закликом визволити наших військовослужбовців з "Азовсталі", що у Маріуполі.
  • Мовиться про понад тисячу людей, які перебувають в оточенні ворога фактично без їжі та води. Також поранені військові не мають ліків та медичної допомоги.
  • Коментуючи питання щодо "Азовсталі", музикант пригадав, що ситуація в Маріуполі – це велика біда нашої країни, адже люди не можуть вийти та евакуюватись з території заводу.
  • Олег Псюк пригадав, що Україна просить третю країну втрутитися, щоб допомогти бійцям вийти. Соліст гурту також сказав, що для нього питання Маріуполя важливіше, ніж дискваліфікація. Адже такий шанс він би не дозволив собі втратити.

Дивіться також – "Євробачення буде в українському Севастополі": Овдієнко про перемогу України