Псюк розповів про причини свого вчинку під час пресконференції після перемоги на Євробаченні, повідомляє 24 канал. Також репер закликав європейську пресу не мовчати про ситуацію в українському Маріуполі.

До теми Kalush Orchestra – переможці Євробачення: реакція світових лідерів

Порятунок Маріуполя – важливіший за дискваліфікацію

Псюк зауважив, що ситуація на "Азовсталі" у Маріуполі – це велика біда нашої країни.

"Це остання блокада, понад 1000 людей оточили, вони не можуть ніяк вийти. І просимо втрутитися третю країну, щоб допомогти їм вийти. Тут багато преси, якщо ви говорите про це, то це нам допоможе", – додав репер.

Він закликав європейців звертатися до своєї влади, адже інформація також може допомогти. Псюк наголосив, що порятунок захисників Маріуполя – дуже важливий для України.

Для мене це питання важливіше, ніж дискваліфікація. Такий шанс я б не дозволив собі втратити. Сподіваюся, що хоча б одна людина звернула на це увагу, що це хоч якось нам допоможе,
– підсумував лідер Kalush Orchestra.

Зауважте, що глядацький зал підтримав бурхливими оплесками заклик Псюка. Однак, ймовірно, мікрофон репера намагалися вимкнути, адже його слова звучали нечітко.

Варто прочитати Kalush Orchestra розповіли, що робитимуть після повернення в Україну і чи підуть воювати

Перемога України на Євробаченні-2022 та заклик Kalush Orchestra: коротко

  • Український гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні у Турині. Наші хлопці отримали 631 бал від суддів та глядачів.
  • Після виконання пісні Stefania у фіналі конкурсу соліст гурту Олег Псюк звернувся до світу із закликом визволити захисників Маріуполя із заводу "Азовсталь", який перебуває в оточенні російських окупантів.
  • Згідно з правилами Євробачення, учасникам заборонено відкрито "політизувати" шоу, тому організатори намагаються оминати війну в Україні.
  • Однак, на щастя, Kalush Orchestra не дискваліфікували, позаяк організатори вважають, що заява Псюка мала гуманітарний, а не політичний характер.
  • Окрім цього, за день до другого півфіналу хлопці опублікували у своєму інстаграмі фото поранених бійців "Азовсталі" із закликом організувати процедуру екстракції.
  • Директор гурту розповів, що Kalush Orchestra таки стикнулися з політичною цензурою на конкурсі. Спочатку їхній номер мав чіткий меседж щодо війни в Україні. Проте його заборонили, посилаючись на політизацію.

Варто подивитися – Зеленський підтримав Kalush Orchestra на Євробаченні-2022