Через це Канада наразі не планує відправляти в Україну додаткових військових інструкторів. Таку заяву зробив новий очільник Штабу оборони країни Уейн Ейрі.

Раніше Зеленський розповів Трюдо про ситуацію на кордонах із Росією

Військовий закликав бути обережними

Він наголосив, що насамперед потрібно використовувати дипломатичні методи й бути при цьому дуже обачними. "Маємо бути дуже обережними у балансі між стримуванням та ескалацією, а також у тому, що сприймає інша сторона", – пояснив канадець. При цьому, він запевнив, що Канада й надалі підтримуватиме Україну.

Ви завжди маєте сприймати потенційних супротивників серйозно. Війни розпочиналися через потенційні прорахунки і раніше, протягом усієї історії,
– додав глава Штабу оборони Канади.

Про навчальну місію Канади в Україні

За словами Ейрі, станом на листопад 2021 року в Україні перебуває понад 200 військових інструкторів з Канади. Це одна з найбільших іноземних навчальних місій. "Україна посідає перше місце серед тих, хто отримує нашу програми підготовки з військової співпраці. Загалом це досить сильний прояв підтримки", – зауважив він.

Резніков просив направити військових

  • Напередодні міністр оборони Олексій Резніков звернувся до США, Канади та Великої Британії. Він закликав ці країни направити своїх військових ближче до кордону з Росією.
  • Урядовець пояснив, що потрібно оперативно вживати заходів, аби стримати російську агресію. Мовляв, якщо не допомогти Україні у цьому зараз, потім буде вже надто пізно.
  • Резніков вважає, що іноземних військових потрібно розмістити ближче до лінії фронту, наприклад – у Харкові, Маріуполі, чи Краматорську. Адже зараз вони – далеко від кордону з Росією.

​До слова, НАТО готує для Путіна жорсткі санкції: дивіться відео 24 каналу