Очільник ОП подякував Канаді за зброю. "Ці подарунки полетять по російській армії та допоможуть викинути її з України", – наголосив Єрмак.

До теми Росія запровадила санкції проти Канади: до списку потрапила дружина Трюдо

Зазначимо, що Канада закупила ці артилерійські снаряди стандарту НАТО для України, щоб підтримати її у захисті від вторгнення Росії. Про це заявила міністерка оборони Канади Аніта Ананд, пише CBC.

За її словами, 155-міліметрові снаряди відправлять не з військового арсеналу Канади, вони були придбані для безоплатної передачі Україні. Їх надішлють разом з новими гаубицями М777, які Канада подарувала нам.

Не можна допустити, щоб повномасштабне, незаконне вторгнення Путіна в Україну було успішним, і воно таким не буде,
– сказала Ананд.

На боєприпаси витратили приблизно 98 мільйонів канадських доларів (76,3 мільйона доларів) і незабаром їх мають доставити в Україну.

Міністерка додала, що завдяки військовій, економічній та гуманітарній допомогам Канада й надалі підтримуватиме Україну.

Як Канада підтримує Україну: останні новини

  • 8 травня Київ відвідав прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Політик побував в Ірпені та був шокований станом міста. Найбільше враження на нього справило те, що ворог атакував саме цивільні об'єкти.
  • Після його візиту в Україну Канада оголосила про нову підтримку для нашої держави. Мовиться про додаткові 50 мільйонів канадських доларів (орієнтовно 41 мільйон американських доларів) до нещодавно наданої у вигляді артилерії, боєприпасів і легких броньованих машин цивільного виробництва.
  • Окрім цього, уряд країни вирішив скасувати всі мита на українські товари на рік.
  • Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо провів розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Представники обидвох країн домовилися посилити економічну ізоляцію Росії.
  • Також Канада готова надати свої кораблі, щоб Україна відновила експорт зерна.
  • Днями уряд країни заборонив в'їзд тисячам громадянам Росії, які раніше потрапили під санкції країни. У список потрапив і президент держави-агресорки Володимир Путін.

Відео до теми – у США показали, як відправляють зброю в Україну