Російський політолог Сергій Караганов погрожує Європі та водночас вкладає гроші у тамтешню житлову нерухомість.

Дивіться також Є 4 моменти: чому з’явився нібито "мирний план" Туреччини для України

Подвійне життя радника Путіна

Як повідомило видання Bild, кремлівський чиновник є власником двох квартир у Берліні та Венеції.

Зокрема, помешкання 71-річного Караганова у Німеччині має площу 52 квадратних метри. Тривалий час росіянин здавав його за 850 євро щомісячної плати. Втім, після того, як навесні 2023 року проти чоловіка запровадили санкції, він вирішив схитрувати та начебто подарувати частину свого житла дружині, яка була співвласницею квартири.

Водночас "обвести навколо пальця" німецьку владу політологу так і не вдалося. Міністерства фінансів та МЗС Німеччини визнали недійсним "подарунок" Караганова своїй дружині. У такий спосіб він залишився співвласником квартири, однак через санкції не може отримувати з неї дохід.

Щодо житла у Венеції, то воно має площу 84 квадратні метри. Після введення санкцій політолог не може ним користуватися.

У червні минулого року Караганов опублікував статтю під назвою "Важке, але необхідне рішення". У ній йшлося про те, що Росія мусить задля перемоги в Україні вдарити ядерною зброєю по Європі. За словами політолога, це б не спричинило глобальної війни, оскільки США не заступилися б за союзників. Натомість такий удар "зламав" би волю Заходу.

На початку року CNN випустило матеріал про те, що країна – агресорка розробляє ядерну космічну зброю для знищення супутників.

Водночас Путін заперечив, що Росія має намір розміщувати ядерку у космосі.