У Зеленського наголосили, що наразі говорити про пом'якшення карантинних заходів не можна, особливо з урахуванням Великодніх свят, коли існує загроза скупчення людей. Такої згоди дійшли на традиційній нараді під головуванням глави держави щодо боротьби з коронавірусом.

Читайте також Чи продовжать карантин після 24 квітня: прогнози експертів

Цю ж інформацію підтвердив на засіданні Кабміну прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Реакція РНБО

  • В Апараті Ради національної безпеки і оборони України наголосили, що не готували жодних "проєктів рішення РНБО" щодо "пом'якшення" карантинних заходів, запроваджених для боротьби з коронавірусною інфекцією.
  • Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов назвав це "безвідповідальною дезінформацією й елементом інформаційної спецоперації, яка реалізується проти нашої країни з метою дестабілізації ситуації".
  • Також відомство наголосило, що заходи, яких вживає влада до протидії коронавірусній інфекції, є ефективними, дієвими і аналогічними діям більшості країн Європи та світу.

Відзначимо, що про пом'якшення правил карантину раніше повідомило LB.ua. Згідно з проєктом, на який посилалось видання з 14 квітня мали відкритися невеликі магазини, які мають площу до 400 квадратних метрів, а також усі будівельні та садові комплекси незалежно від площі.

Натомість LIGA.net з посиланням на джерела після зустрічі прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з представниками фракції "Слуга народу" повідомляла, що частина карантинних обмежень можуть залишатися в силі до вересня. З обмежень, зокрема, може залишитися зобов'язання носити захисну маску в громадських місцях.

Як Україна буде виходити з карантину інфографіка 24 канал
Як Україна буде виходити з карантину / Інфографіка 24 каналу

Читайте також Карантин в Україні посилили: що нового


Нові карантинні обмеження в Україні / Інфографіка 24 каналу