Лейтенант легіону "Свобода" Володимир Назаренко розповів 24 Каналу, як касетні боєприпаси допомагають Силам оборони України нищити ворога на фронті.

Читайте також Дошкуляємо окупантам не лише касетними боєприпасами, – Міноборони

"Так, вони ефективні – накривається певна площина і більша ймовірність, що маленький снарядик влучить у ворожий окоп", – зазначив Назаренко.

Як касетні боєприпаси допомагають нищити російських окупантів: дивіться відео

Росіяни вкрай нажахані

Як відомо, ворог зазнає великих втрат від касетних боєприпасів. Через проблеми в медичній системі поранені росіяни дуже часто помирають.

Ворог має боятися. Він уже боїться і намагається компенсувати необмеженими ресурсами в особовому складі,
– констатував Назаренко.

Однак касетні боєприпаси не можна назвати вундерваффе. Це лише один із засобів ведення бойових дій, не важливіший за інші.

Касетні боєприпаси в Україні: останні новини

  • Заступник командувача Східного угруповання військ з комунікацій Сергій Череватий розповів, як ЗСУ використовують касетні боєприпаси на Бахмутському напрямку. За його словами, ця зброя прекрасно вписалась в "ансамбль".
  • Україна зобов'язалась дотримуватися певних принципів під час застосування касетних боєприпасів. Зокрема, захисники використовують цю зброю лише для звільнення окупованих територій і знищення максимальної кількості російських загарбників, уникаючи міських районів і постійно звітуючи.
  • До слова, Київ передав Пентагону звіт, який містить дані щодо кількості випущених снарядів і знищених російських цілей.